Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi nuk janë më bashkë, dyshja dyshohet se i dhanë fund në ditëlindjen e 22 të vajzës nga Tirana. Mbas ndarjes se tyre ata filluan qe te reagonin ashper me daklarata te forta ndaj […] Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi është çifti më i ri i showbizit shqiptar, lidhje e cila u bë e ditur në formën e një “skandali”, ku një publik i tërë u gënjye duke nxjerr nga “Për’puthen” si çift Tean dhe Andin. Tea Trifoni, është 21-vjeçarja që ka tërhequr vëmendjen e publikut në emisionin “Për’Puthen”. Ish konkurrentja e Përputhen Tea Trifoni dhe producentja e emisionit duket se kanë lënë mosmarrëveshjet etyre pas në të shkuarën. Opinioni im ishte që ti kurrë nuk ishe çift me Andin e nuk më duket se gabova as këtu as tek hithra. /Prive.al Puthja e Beartit me Tean pasi kjo e fundit doli nga programi Për’puthen bëri xhiron e rrjetit. Flet Tea Trifoni, tregon a do të kthehet në “Përputhen” 03 Prill, 2021. Me qetësinë dhe mirësinë që transmeton Tea është kthyer në personazhin e preferuar të fansave. Ai bëri të ditur se gjatë kohës kur ishin në “Përputhen” dhe shtireshin si çift me Andin, […] Veshje. April 3, 2021. Disa story të publikuar nga vet Tea, shihet se është duke qendruar tash e një kohë në Prishtinë. Endri dhe Stefi Prifti në një postim në rrjetet sociale kanë falenderuar të … Ka qenë një sprovë për marrëdhënien tonë, nuk është se na ka afruar […] Snapshop. Ata nuk kane pasur kurre ndonje pelqim per njeri tjetrin dhe kane vazhduar nje “loje” brenda emisionit. Së fundi Tea ka publikuar një foto ku shfaqet në krah të Olsa Muhametit dhe paralajmërojnë ndjekësit se ditën e hënë do të ketë surpriza. Arsye mund të jetë lidhja e saj e dashurisë me një djalë nga Kosova. I'm army don't hate jimin I pari që konfirmoi ndarjen e çiftit ishte Bearti. Tea shton se ky është një takim normal mes tyre […] A + A a A-Tea Trifoni, ish-konkurrentja e Përputhen po kalon shumë kohë në Kosovë. Nuk la gjë pa thënë për Olsën, Tea pozon krahë autores së Përputhen dhe premton surpriza. E pyetur në “Instagram”, nëse është i vërtetë lajmi për ndarjen e saj nga Bearti, ajo i përgjigj me “Po”. Ajo shkaktoj mjaft polemika qe nga dalja cift e saj me Andin deri te ndarja e saj me Beartin. View Tea Trifoni’s profile on LinkedIn, the world’s largest professional community. Femrat apo meshkujt? Shtëpi. Sipas një studimi, ja cilët gënjejnë më shumë. 26/03/2021. Skënder Karaçica – Në dritën e Seancës Statutore ndaj ish-eprorëve të… Më poshtë mund të shihni të plotë postimin e saj në Facebook. Tea surprizohet nga Veseli për ditëlindje. Tea ia zbuloi lidhjen, Andi bën këtë paralajmërim për të! Elektronikë . 1,459 Likes, 39 Comments - Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch) on Instagram: “Tea Trifoni, 21 vjeç, vendlindja Lushnje, banon në Tiranë, Pozicioni aktual i punës: Menaxhere…” Çifti më i përfolur në rrjete sociale, Tea dhe Bearti i kanë dhënë fund lidhjes dhe këtë e ka konfirmuar vetë Bearti në një prononcim për “Express Rozë”. Teksa ka dhënë një intervistë ekskluzive për “Për’puthen”, ajo është shprehur se të dy kanë pasur ndjenja të forta për njëri-tjetrin dhe që nga fillimi i lidhjes kanë qenë 24 orë së bashku. Tea Trifoni eshte nje prej ish konkurrenteve me te njohura per te cilen mediet shqiptare po flasin pafund. Aktualitet. Fëmijë. 484.2k Followers, 149 Following, 81 Posts - See Instagram photos and videos from Tea (@tea.trifoni) K XH Postuar ne 23 Mars 2021,16:14:55 0. Arsye mund të jetë lidhja e saj e dashurisë me një djalë nga Kosova. 246 Fans. Shares. Dyshja dyshohet se i dhanë fund lidhjes së tyre në ditëlindjen e 22-të të Teas. Çfarë po ndodh? 0. 02 Prill, 2021. Tashmë ata kanë marrë rolin e prezantuesit në emisionin shumë të ndjekur “Dola te Ola”, që transmetohet në News 24. Markete. Vjen befasia, ja ku u shfaq sonte Tea Trifoni, ish-konkurrentja e 'Përputhen' 21:21, 05/02/2021. Lidhja e saj me Beartin u kritikuar gjërë e gjatë, por dyshës nuk ju bë vonë, shkruan GazetaBlic. Kjo këngë e Dua Lipa përzgjidhet nga Apple për të përmirësuar vështirësitë në të folur. Kozmetikë. Ka filluar një tjetër “dramë” mes Teas dhe Andit. Kategoria Video . Tea has 6 jobs listed on their profile. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Naser Rafuna, që për vite ka luajtur rolet që do mbesin për gjatë në kujtesën tonë, festoi ditëlindjen sot. jimin bts (@tea_trifoni3) on TikTok | 518 Likes. Pak ditë pasi doli e “përputhur” me Andin nga emisioni “Për’Puthen”, Tea dhe partneri i saj (gjithashtu ish-konkurrent në emision), konfirmuan lidhjen duke i shokuar të gjithë. Tea Trifoni dhe Shqipe Hysenaj bëhen bashkë . Çfarë u theksua, ishte përballja e ish-konkurrentes së “Për’puthen” me Shqipe Hysenaj, me të cilën krijoi armiqësi brenda programit. Dashuria e saj me Andin beri buje gjithe keto kohe derisa ne fund doli e verteta. Ditë më parë Tea dhe Bearti i dhanë fund lidhjes së tyre publikisht, fillimisht ata të dy filluan të mos percjellin më njëri-tjetrin në... SHOWBIZ. Ajo ndërkohë ka … Sot (e diel) feston ditëlindjen e ëma e këngëtares shqiptare, Dhurata Dora. Pse u ndave me Beartin? Para pak kohësh u ndan çifti i shumë përfolur në mediat rozë, ish konkurrentet e emisionit Përputhën, Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi. Ashtu siç u paralajmërua edhe dje në rrjete sociale, Tea Trifoni është sot e ftuar në rubrikën “Trotuar” në E diell për të treguar të vërtetën e saj. Presioni zien dhe groshën jo më ty”, ka thënë Meridiani. Nuk e dimë ç’ka ndodhur, por Beart Rexhepi dhe Tea Trifoni i kanë dhënë papritur fund lidhjes së tyre. A do të jenë të ftuar në dasmën e saj Blero Muharremi dhe Afrona Dika? Dhurata Dora i bën një dedikim të veçantë të ëmës për ditëlindje. Tea Trifoni is on Facebook. Ish-protagonistja e emisionit “Për’puthen”, Tea Trifoni, është një nga emrat më të komentuar në medie. Tea ka ende gjëra për t’i thënë Beartit, i drejtohet me një pyetje publike. Shpërndaje. Dhurata. April 3, 2021. Idea Rexhepi, motra e … I pari... SHOWBIZ “Burrat e vërtetë nuk i ofendojnë femrat”, vjen reagimi i Teas. Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi nuk janë më bashkë. Artistja me këtë rast nuk ka munguar me një dedikim për nënën duke ndarë disa momente të përbashkëta në rrjete sociale. Aktori mbushi 41 vjet, dhe në këtë rast special ai pranoi një urim publik nga bashkëshortja e tij Vlora. Tea Trifoni së fundi ka folur rreth ndarjes nga Bearti, por me këtë rast zbuloi edhe një tjetër detaj. Tea dhe Andi nuk eshte cifti qe te gjithe publiku mendonte se ishin. Lind Islami, këngëtari i dashur i shumë baladave, festoi ditën e djeshme 29-vjetorin e lindjes. Tean, e cila mbylli Instagramin pas daljes nga Përputhen, sonte është shfaqur me grimeren e famshme Sellma Kasumoviq. Tea Trifoni, ish-konkurrentja e Përputhen po kalon shumë kohë në Kosovë. Gjë kjo që mori […] 03 Prill, 2021. E C. Lexo tjetër. Restorante. Bearti flet për herë të parë për ndarjen nga Tea Trifoni. Pavarësisht kritikave mbi atë që ka ndodhur në “Për’puthen”, Tea dhe Bearti duken më të lumtur se kurrë pranë njëri-tjetrit. April 3, 2021. Pjesëmarrja e saj në emsionin “Përputhen” dhe largimi nga aty bëri bujë të madhe. Share On Facebook; Tweet It - Advertisement - Author . Join Facebook to connect with Tea Trifoni and others you may know. Arnold Schwarzenegger në super formë edhe 73 vjeç/ Foto. Tean, e cila mbylli Instagramin pas daljes nga Përputhen, sonte është shfaqur me grimeren e famshme Sellma Kasumoviq. Vëllezërit korçarë, Stefi dhe Endri Prifti, prej më shumë se një muaji janë bërë pjesë e ekranit jo vetëm si këngëtarë. Farmaci. “Ju bëmë si foto profili kudo. Komente në Facebook. Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi janë çifti më i ri i showbiz-it, të cilët konfirmuan romancën e tyre ditën e djeshme duke bërë bujë të madhe në rrjet. See the complete profile on LinkedIn and discover Tea… Ata janë rikthyer si çift në Për’puthen Prime dhe kanë rrëfyer se skandali forcoi më shumë marrëdhënien e tyre. Mes qindra urimeve që mori, 07/04/2021 | 18:21; Tea dhe Bearti përfunduan romancën në ditëlindjen e saj por që arsyeja nuk është bërë publike. Tea po shijon lidhjen e dashurisë me Beartin, një tjetër konkurent i emsionit, e më … Ndërkohë sot ka folur edhe Tea. Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, e ka konsideruar “toksike” lidhjen e saj të dashurisë me djalin nga Kosova, Beart Rexhepin. Në pritje të ëmbël, ja si është gjendja shëndetësore e Almeda Abazit pas infektimit me Covid-19. Tea në një kohë të shkurtër u kthye në personazhet më të njohura dhe më të përfolura shqiptare. Tea Trifoni eshte nje prej ishkonkurrenteve te “Perputhen” e cila beri mjaft buje mbas prishjes se marrdhenies se saj me Beartin. April 3, 2021. Që të dy morën famë pas bërjes publike të lidhjes së tyre, ku jo vetëm ata por edhe familja e tyre morën vëmendje maksimale shkruan infokosova. Përmes një videoje të publikuar, Tea tregoi disa detaje të ndarjes së saj me Beartin ku ky i fundit i reagoi dhe po vazhdon ende me replika. Tea Trifoni (@teatrifoni) has created a short video on TikTok with music Emotional Piano Instrumental In E Minor. Shpërnda CNA. “Po pra Tea Trifoni fiks! Ja si përgjigjet ish-bashkëshortja e këngëtarit.